Žijeme volejbalem

Archiv
Posledních 30 aktualit

2.12.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí doma proti Prostějovu od 15:00. Kadetky jedou na další kolo extraligy kadetek do Frýdku-Místku. Starší žákyně budou mít náročný víkend. V sobotu nastoupí v Krajském přeboru starších žákyň na domácí palubovce od 9 hod, v neděli v Krajském přeboru kadetek od 10 hod. Minižákyně nastoupí ve svém prvním turnaji v sobotu na Velké Dlážce od 9 hod.
25.11.Přerovský volejbal o víkenduV sobotu nastoupí ženy v Ostravě, v neděli budou hrát znovu proti Ostravě tentokrát Český pohár na domácí palubovce. Juniorky "B" jedou do Prostějova. Starší žákyně budou hrát v neděli Krajský přebor kadetek také v Prostějově. Mladší žákyně hrají v neděli doma další kolo Krajského přeboru mladších žákyň.
20.11.Odkaz na dnešní utkáníDnešní utkání žen proti KP Brno můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=IHzqeR-h7H8
18.11.Přerovský volejbal o víkenduŽeny hrají další domácí utkání v sobotu proti KP Brno v 19.00 hod. Juniorky B jedou na odložený zápas do Šumperku. Kadetky odehrají první kolo Českého poháru. Starší žákyně budou celý víkend bojovat v přerovské hale v dalším kole Českého poháru.
11.11.Přerovský volejbal tento týdenŽeny hrají už ve čtvrtek proti Šelmám. Juniorky čeká o víkendu druhé kolo extraligy v Přerově na Městské sportovní hale. "Béčko" juniorek bude hrát v sobotu v tělocvičně ZŠ Velká Dlážka. Starší žákyně hrají další kolo krajského přeboru kadetek v neděli výjimečně v tělocvičně SŠT Kouřilkova. Mladší žákyně budou hrát v neděli v Prostějově další kolo krajského přeboru.
4.11.Přerovský volejbal o víkenduženy odehrají své utkání v Olomouci. Kadetky hrají extraligu kadetek v Přerově. První zápas odehrají již v pátek v 18.00 a budou hrát celý víkend. Starší žákyně B jedou v sobotu do Uničova a "áčko" jede v neděli do Prostějova na další kolo krajského přeboru starších žákyň. Mladší žákyně jedou v neděli na další kolo do Moravské Třebové.
23.10.Utkání proti Olympu PrahaDnešní utkání proti Olympu Praha můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=8N6D9ptIXsU
20.10.Přerovský volejbal tento týdenŽeny zahájí tento týden zápasem v Brně proti Královu poli. Budou pokračovat v sobotu doma v 17.00 proti Olympu Praha. Juniorky B pojedou na druhý dvojzápas do Olomouce. Starší žákyně budou pokračovat v Krajském přeboru kadetek v Šumperku. Mladší žákyně budou hrát druhé kolo Krajského přeboru v Prostějově.
14.10.Dnešní utkání extraligy ženDnešní utkání žen proti Ostravě můžete sledovat online zde: https://www.youtube.com/watch?v=wwXbYQ7JEHM
13.10.Přerovský volejbal tento týdenŽeny začnou své představení tento týden na domácí palubovce ve čtvrtek v 18.00 proti Ostravě a pokračují v sobotu v Prostějově od 17.00. Juniorky zajíždí o víkendu do Hradce Králové na kvalifikaci do Českého poháru. Kadetky budou hrát svou kvalifikaci do Českého poháru v Přerově. Starší žákyně už mají svou kvalifikaci do Českého poháru za sebou a tento víkend jedou na první kolo do Bílovce.
6.10.Přerovský volejbal tento týdenZápasy přerovského klubu zahájí tento týden extraliga žen ve čtvrtek doma proti Šternberku v 18.00. Utkání můžete sledovat zde: https://youtu.be/rB5Kia9H2jE Juniorky A jedou na první kolo do Liberce, kde sehrají utkání s Č.Budějovicemi, s Libercem, se Lvy Praha a s Frýdkem-Místek. Juniorky odehrají v tělocvičně ZŠ Velká Dlážka svůj první dvojzápas proti Prostějovu, protože první duel se Šumperkem byl odložen kvůli marodce soupeře. V neděli bude na Městské sportovní hale veselo. Od 10.00 starší žákyně odehrají dvojutkání v krajském přeboru kadetek proti Uničovu a mladší žákyně budou bojovat v druhém krajském kole mladších žákyň.
2.10.Dnešní utkání extraligy ženI dnes můžete sledovat zápas online zde: https://youtu.be/NGq2uXnxDGQ
2.10.Pokračování kadetek v BrněKadetky opět potěšily fanoušky přerovského volejbalu a porazily tým SVBC Dobřichovice 3:0. V neděli změří své síly s Prostějovem ve 12:00 a v 17:00 s týmem Králova Pole.
30.9.Sledování dnešního utkáníPrvní domácí extraligové utkání můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=fFNCLpirh48
29.9.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí ve čtvrtek v 17.00 ve svém prvním domácím zápase proti Olomouci a v sobotu v 17.00 také doma proti Šelmám z Brna. Kadetky zahajují prvním kolem extraligu turnajem v Brně od pátku do neděle. Starší žákyně začnou krajský přebor starších žákyň kvalifikací v Přerově na Městské sportovní hale od 9.00 hod. Přijďte fandit!
23.9.Začátek Extraligy ženUž tuto sobotu nastoupí Zubřice ve svém prvním zápase v sezóně na palubovce mistrovského Liberce. V nadcházejícím ročníku UNIQA volejbalové extraligy žen bude o mistrovský titul bojovat stejných deset týmů jako v minulé sezóně. Beze změny zůstává i systém soutěže, tzn. po tříkolové základní části osm nejlepších týmů pokračuje zápasy play-off, pro týmy na 9. a 10. místě soutěž končí a automaticky (bez baráže) jim zůstává extraligová příslušnost.
23.9.Přerovský volejbal o víkenduŽeny zajíždějí na palubovku mistrovského Liberce. Juniorky B jedou na svůj první zápas v krajském přeboru do Šumperku. Kadetky jedou na přípravný turnaj do Bílovce. Starší žákyně budou pokračovat v kraji kadetek na půdě SK UP Beach Olomouc. Mladší žákyně se chystají v neděli do Prostějova na svůj první turnaj v rámci krajského přeboru.
16.9.Kadetky pokračují v přípravěO víkendu 18.-19. září se družstvo kadetek účastní 27. ročníku mezinárodního turnaje O křišťálovou vázu v Ostravě.
16.9.První turnaj mladších žačekNaše nové družstvo mladších žákyň čeká tento víkend domácí turnaj Memoriál Jiřího Lakomého v Městské sportovní hale. Začínáme už v pátek od 14.00 a celý turnaj zakončíme v neděli. Přijďte podpořit naše družstvo a ukázat, jak se fandí u nás v Přerově.
12.9.Brandýs den třetíNa závěr celého testovacího turnaje SCM nás od 9 hodin ráno čekal zápas o celkové 5. místo. V tomto souboji proti nám stál soupeř, s kterým jsme turnaj zahajovali, tedy Prostějov, který v předešlém utkání přehrál Plzeň. Utkání jsme zahájili jasnou výhrou v prvním setu o deset bodů- Ve druhém setu soupeř zlepšil hru a my naopak nepochopitelně polevili a bylo srovnáno 1:1. Další dva sety už byly v naší režii a uhráli jsme cennou výhru 3:1. Bohužel i v tomto utkání se nám nevyhnulo zranění. Celý tým věří, že kotník Pati Pospíšilové bude v pořádku. Ve finále se utkaly týmy, které nás porazily, a to Liberec a Olymp.
11.9.2. den v BrandýseDruhý den testovacího turnaje je za námi. V prvním utkání dnešního programu jsme nastoupili proti favorizovanému Liberci. První set jsme prohráli v dramatické koncovce 24:26, ale mnohem víc všechny mrzelo zranění Anety Houskové. Druhý set byl náš soupeř lepší a zaslouženě vyhrál. V druhém zápasu jsme podlehli Olympu Praha. Na závěr programu jsme v dramatickém utkání zdolali KP Brno a zítra si zahrajeme o páté místo.
10.9.1. den testovacího turnajeDnes juniorky Přerova odjely na testovací turnaj do Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Dopoledne jsme se zúčastnili testování v mnoha disciplínách. Odpoledne nás čekal první z pěti zápasů. Hráli jsme proti juniorkám z Prostějova a po tězkém boji jsme zápas zvládli 2:1. První set jsme sice prohráli, ale my jsme se nezalekli a druhý a třetí set jsme vyhráli, jak se říká „o třídu”.
8.9.Přípravný zápas ženyDnes 8.9.2021 v 18.00 hod sehrají extraligové ženy přípravné utkaní s družstvem VK Šelmy Brno
7.9.Testovací turnaj v BrandýseDružstvo juniorek se o nadcházejícím víkendu účastní testovacího turnaje v Brandýse nad Labem
30.8.Velká cena Přerova 2021Srdečně Vás zveme na tradiční turnaj přerovského volejbalu, který se bude konat tento víkend od 3. do 5. září. Turnaje se účastní 24 družstev včetně tří družstev přerovských juniorek a kadetek. Turnaj bude probíhat od pátku od 13 hod na Městské sportovní hale a tělocvičnách SŠT Kouřilkova, ZŠ Svisle a SŠGaS Šířava. Slavnostní vyhlášení bude v neděli od 14.30 hod. Přijďte se podívat.
26.8.Přípravný turnaj v BezděkověV sobotu dne 28.8.2021 se týmy žen i juniorek zúčastní přípravného turnaje v Bezděkově.
25.8.Přípravná utkání s ProstějovemŽeny se v pátek 27.8. chystají na svou druhou herní prověrku na hřišti VK Prostějov. Zároveň s nimi pojede pro svoji první herní zkušenost v přípravě i družstvo juniorek.
24.8.přípravné utkáníDnes 24.8.2021 v 15.30 sehrají extraligové ženy přípravně utkání s týmem Olympu Praha
1.6.Tréninková skupina JUN+ŽenyVolejbal Přerov chce v příští sezóně extraligy žen vsadit na mladé hráčky a juniorky. Výbor spolku odsouhlasil vznik tréninkové skupiny juniorky+ženy pod vedení Radima Vlčka. Věříme, že naše nadějné juniorky, které dostanou možnost trénovat spolu s extraligovými ženami a vyzkouší si i zápasy, budou kvalitně připravené na svůj další volejbalový růst.
6.5.TRÉNUJEMEHráčky a hráči ročníků 2005, 2006, 2007 a 2008, vzhledem k tomu, že je do 11.5.2020 umožněno sportování i ve vnitřních sportovištích, bude se v pondělí 11.5.2020 v 15,30 hodin konat v Městské sportovní hale u Zimního stadionu informativní schůzka o podmínkách a způsobu trénování v měsících květnu a červnu 2020. Prosím, dostavte se všichni a včas. Schůzka bude trvat asi ½ hodiny a dozvíte se na ní všechny potřebné informace. Bližší informace o soustředění Vám oznámíme co nejdříve, v závislosti na uvolňování karanténních opatření. Pokud jste ještě neodevzdali přihlášku na soustředění, doneste ji s sebou. Jaroslav Matěj