Žijeme volejbalem

Archiv
Posledních 30 aktualit

20.2.Dnes o jistotu play offPokud dnes budeme na palubovce KP Brno bodovat, máme jistotu play off. Držte palce.
20.11.Ženy začínajíExtraliga žen po dlouhé pauze začíná. Bohužel bez diváku a za přísných hygienických podmínek. Zítra jedou naše děvčata do Olomouce a příští týden mají dvojzápas v sobotu ve FM a neděli s Ostravou. Držte jim na dálku palce
20.11.Zubřice se testovalyPřed zítřejším zápasem s Olomoucí se Zubřice povinně testovaly na Covid. Jak dopadnou se uvidí.
14.10.NETRÉNUJEMESituace dopadla stejně jako na jaře. Sportovci, a tedy ani my, netrénují a nehrají. Myslet si o tom můžeme co chceme (zatím), ale nic s tím neuděláme. Další informace získáte od svých trenérů. Udržujte se ve formě, individuálně na sobě pracujte. Sport je jedna z nejlepších obran proti nemoci. Jakmile se cokoliv změní, budeme Vás informovat.
9.10.Poslední volejbalové akce Ještě než vstoupí v platnost nařízení ministra zdravotnictví o omezení sportovních aktivit, odjíždějí naše juniorky do Prahy na rozřazovací extraligový turnaj. Mladší žákyně odehrají skupinu B krajského přeboru v neděli od 9 hodin v tělocvičně na Velké Dlážce.
1.10.Žákyně hrají kvalifikaceMladší i starší žákyně Volejbalu Přerov hrají o víkendu kvalifikační turnaje krajského přeboru. Dvě družstva mladších se v sobotu v Městské sportovní hale utkají s dalšími sedmi konkurenty. Trojice starších bude v neděli bojovat mezi 16 účastníky. Začátky jsou po oba dny v 9 hodin.
16.9.Zápas žen v sobotu 19.09Organizační pokyny vzhledem ke kovidové "pandemii" přineseme později. Čekáme na nové informace z tiskových konferencí. Prosíme o strpení
1.6.Tréninková skupina JUN+ŽenyVolejbal Přerov chce v příští sezóně extraligy žen vsadit na mladé hráčky a juniorky. Výbor spolku odsouhlasil vznik tréninkové skupiny juniorky+ženy pod vedení Radima Vlčka. Věříme, že naše nadějné juniorky, které dostanou možnost trénovat spolu s extraligovými ženami a vyzkouší si i zápasy, budou kvalitně připravené na svůj další volejbalový růst.
6.5.TRÉNUJEMEHráčky a hráči ročníků 2005, 2006, 2007 a 2008, vzhledem k tomu, že je do 11.5.2020 umožněno sportování i ve vnitřních sportovištích, bude se v pondělí 11.5.2020 v 15,30 hodin konat v Městské sportovní hale u Zimního stadionu informativní schůzka o podmínkách a způsobu trénování v měsících květnu a červnu 2020. Prosím, dostavte se všichni a včas. Schůzka bude trvat asi ½ hodiny a dozvíte se na ní všechny potřebné informace. Bližší informace o soustředění Vám oznámíme co nejdříve, v závislosti na uvolňování karanténních opatření. Pokud jste ještě neodevzdali přihlášku na soustředění, doneste ji s sebou. Jaroslav Matěj
24.3.POZOR, POZOR!!!Všem hráčkám a trenérům mládeže, Tréninky všech mládežnických složek až do odvolání mimořádných opatření odpadají. Zahájeny budou až po obnovení školní docházky(viz tiskovka ministra školství). Informaci o zahájení dostanete na stránkách a od svých trenérů. Pokračujte prosím v individuálním kondičním tréninku
19.3.Letní soustředění mládežeVážení rodiče a hráčky mládežnických družstev, vzhledem k četným dotazům Vás chceme informovat, že si zatím myslíme, že soustředění všech družstev proběhne v uvedeném srpnovém termínu v plném rozsahu. Pokud se týká zálohových plateb, tak prozatím vyčkejte. Uvedený termín zaplacení se jeví jako nereálný. Až se situace uklidní, oznámíme Vám termín nový. Děkujeme za pochopení. Současně prosím všechny trenéry, aby tuto informaci předali svým hráčkám. Jaroslav Matěj jaroslav.matej@zsvd
10.3.INFO K TRÉNINKŮMInformace k tréninkům mládeže na následující dny: Přípravky - kluci a holky do 5. třídy včetně - tréninky jsou zrušeny do konce příštího týdne tj. do 22.03.2020. Další postup bude záviset na vývoji situace. Ostatní mládež - minižákyně až juniorky - volno do neděle 15.03.2020. Instrukce na příští týden obdržíte od svých trenérů a budou také zveřejněny na našem FB a webových stránkách. Ale doma žádný gaučink, klidně si zasportujte.
4.11.Fotogalerie Ve fotogalerii je pěkná hromádka fotek od Honzy Pořízka ze zápasu z UP Olomouc FOTO
31.10.Postup v Českém poháruDěvčata splnila úlohu favorita a přešla přes 2. kolo Českého poháru v Hradci Králové. Hradec Králové 0:3 Přerov (-21, -18, -19)
29.4.Konec sezónyLetošní sezóna pro "A" tým skončila. Těšíme se na novou.
4.4.Série o 5.-6. místoNaše děvčata začnou sérii na 2 vítězné zápasy v úterý v Brně a ve středu se rozloučí s domácími diváky v 18:00 ve druhém zápase série o 5.-6. místo extraligy žen.
21.3.Stav série je 1:1Čtvrtfinálová série pokračuje v sobotu v PV od 15:00 a ve středu 27.03.2019 v 18:00 v Přerově. Přijďte všichni.
21.3.Fotogalerie z Play off 2Další porce fotek z play off, tentokrát z vítězného utkání v Přerově.
18.3.Fotogalerie z PV Play off 1Fotogalerie Honzy Pořízka z prvního zápasu play off v Prostějově
12.3.Výjezd do PVPokud chcete podpořit naše děvčata v sobotním prvním zápase play off, můžete s námi autobusem. Cena za cestu do PV a zpět je pro fanoušky 50,- Kč. Pokud máte zájem, hlaste se na email vlcek.r@seznam.cz, nebo sms 608042835.
26.11.FotogalerieFotogalerie Honzy Pořízka ze zápasu se Šternberkem
31.10.Výhra v DobřichovicíchPřerov vyhrál v Dobřichovicích 3:1. Odveta na konci listopadu.
26.10.TV Přerov z utkání s F-MReprtáž zde
26.10.Přenos z utkání s UK OlomoucPřímý přenos sobotního zápasu s VP UK Olomouc
22.10.Rozhovor s Nikolou VaňkouvouRozhovor s Nikolou si pusťte zde
7.10.První domácí zápasVe čtvrtek 11.10. od 18:00 hrají Zubřice první domácí zápas nové extraligové sezóny. Soupeřky přijedou z Ostravy. Přijďte povzbudit naše děvčata.
21.3.Skvělá práce PITVVčerejší zápas byl přenášen na TVCOM a PITV ze "studia" volejbal. Vynikající práce kamer a režie spolu s komentářem "našeho volejbalového experta" Standy. Pro diváky u obrazovek vynikající zážitek. Za všechny komentář na FB Víta Schucka: Krásný večer, chtěl bych vám pochválit dnešní přenos na tvcom. Vynikající komentátoři, studio, rozhovory i kamery. Skvělá práce, naprosto srovnatelné s Českou televizí. 🙂
20.3.Přenos play off s PVKPřenos na TVCOM Dnešní play off s Prostějovem nabídne pro ty, kteří nemůžou přijít osobně povzbudit malou novinku. Volejbalové studio přímo z městské haly, kde spolu s moderátorem PITV bude i volejbalový expert.
2.3.V SOBOTU NA OLYMPV sobotu 3.3.2018 už od 14:30 bitva jara s Olympem Praha. Přijďte všichni podpořit naše Zubřice. Vstup na utkání je ZDARMA. Nalaďte si hlasivky před hokejem v atmosféře extraligy.
1.3.Kadetky zvou na extraliguVideopozvánka na extraligu kadetek.