10.9.Přípravné utkání žen s Šelmami se zahraničními divákyRedakce
6.9.Velkou cenu Přerova vyhrál LanškrounRedakce
20.7.Začátek přípravy kategorie Minižactva pro sezónu 2021/2022Redakce
20.7.Začátek přípravy kategorie Mladšího žactva pro sezónu 2021/2022Redakce
20.7.Začátek přípravy kategorie Kadetek pro sezónu 2021/2022Redakce
20.7.Začátek přípravy družstva Juniorek "A" pro sezónu 2021/2022Redakce
20.7.Přípravky 2021/2022Redakce
20.7.Začátek přípravy kategorie Staršího žactva pro sezónu 2021/2022Redakce
1.2.Veledůležitá výhra PřerovaSST - PRE 1:3, 15.kolo | RedakceV utkání dvou týmů figurujících ve spodní části tabulky využily hostující hráčky Volejbalu Přerov změny v týmu domácích a jejich menší sehranosti v nové sestavě a vyhrály utkání v poměru 1:3.
13.1.Šelmy splnily roli favoritaFBR - PRE 3:1, 12.kolo | RedakceVůbec první zápas roku 2021 v ženské extralize přinesl souboj týmů Brna a Přerova. Hostující celek má ve své soupisce řadu bývalých Šelem, za ně nastoupila letos poprvé také nová posila Pavla Šmídová.
11.12.Ve vyhroceném zápase v Přerově létaly karty jako u mariášePRE - SFM 2:3, 9.kolo | RedakceDůležitý souboj s Frýdkem-Místkem se až do čtvrtého setu vyvíjel nadějně pro domácí tým. Jenže v tomto okamžiku do něj zásadně vstoupil první rozhodčí Vachutka, když dvakrát napomínal přerovského kouče, jež měl žlutou kartu už z prvního setu, což znamenalo dva body pro hosty a vyloučení trenéra Vlčka. V rozhodující páté sadě Přerovanky vedly 8:4, ale bojovný soupeř výsledek otočil a odvezl si dva body, které ho posunuly na příčku zajišťující účast v play off.
11.12.Favorita jsme nepřekvapili. Trenér dal příležitost mladým.PRE - PVK 0:3, 10.kolo | RedakceJen v prvním setu držely přerovské volejbalistky krok se soupeřkami. Od druhého bylo na hřišti prakticky jen jedno družstvo. Problémy na příjmu nedovolily domácím ženám kvalitní zakončení a dnes jim chyběly i tradiční bojovnost a nasazení. Zajímavostí zápasu byla čtyřikrát odpískaná nečistá hra a také opakované chyby v postavení před zahájením hry na straně Přerova.
3.12.Informace k "uvolnění" tréninků mládeže od 3.12.2020RedakceRozhodnutí porady trenérů k vládním podmínkám uvolnění tréninků mládeže.
29.11.PRE - OVV 0:3, 7.kolo | jméno neznámé
29.11.Dobrá hra v poli na favorita z Ostravy nestačilaRedakceDobře naladěné Přerovanky po první výhře v extraligové sezóně odstartovaly i proti favoritovi slibně. Kvalitní obrannou hru v poli, kdy šel míč několikrát přes síť, však nedokázaly podpořit odvážnějším zakončením. Naproti tomu Ostrava byla přece jen razantnější a efektivnější.
28.11.První výhru urvaly Zubřice ve Frýdku-MístkuStanislav ŠmidákPřerovské ženy vybojovaly první výhru v problematické koronavirové sezóně. Zasloužené tři body za vítězství 3:1 na sety odvážejí z Frýdku-Místku, kde byly po celý zápas lepší a jen koncovka prvního setu jim nevyšla.
20.11.Zubřice už makají v hale.Redakce Individuálně se během přísných vládních opatření připravovaly extraligové volejbalistky Přerova. Zpátky do plnohodnotného tréninku v hale sice mohly už minulý týden, poprvé se však Zubřice sešly až toto pondělí.
14.10.Turnaj juniorek na pražském Olympu.RedakceNaše děvčata se v Praze utkala v kvalifikačním turnaji extraligy juniorek s týmy Prostějova, Olympu, Šternberka a Ostravy.
9.10.Žákyně si vedly výtečně v kvalifikaci krajského přeboruRedakceVolejbal Přerov se o víkendu ujal dvou kvalifikačních turnajů mladších i starších žákyň v krajském přeboru. A jako pořadatel si v Městské sportovní hale vedl na výbornou. Oba A týmy mladších i starších budou hrát v nejlepší skupině, kde se navíc objeví i béčko vyspělejší kategorie. V průběhu nedělního turnaje navíc přerovské volejbalistky převzaly čtyři medaile za minulou sezonu v kraji.
9.10.Mladší žačky ve finále MČR bojovaly s nervozitou, ale nezklamalyRedakce Odložené mistrovství republiky mladších žaček ve volejbalu se uskutečnilo o prodlouženém víkendu na konci září. Po dlouhé herní pauze přerovské naděje rozhodně herně nezklamaly. Bohužel už v základní skupině měly těžký los a utkaly se se silnými Kralupami a Hlincovkou. Nakonec obsadily 15. místo.
9.10.Ženy v Ostravě uhrály další setOVV - PRE 3:1, 5.kolo | Miloš MatulaV předehrávce 5. kola UNIQA volejbalové extraligy žen přivítala Ostrava družstvo Přerova. Domácí tým byl favoritem, protože hostující družstvo zatím ještě v letošním ročníku extraligy nebodovalo. Utkání se muselo hrát bez diváků vzhledem k opatření naší vlády a hlavně na Ostravankách se v úvodu zápasu absence tradičního kotle projevila, ale od druhého setu měly otěže utkání pevně v rukou.
6.10.Vyrovnaný boj s Olomoucí rozhodovaly koncovkyPRE - UPO 0:3, 4.kolo | RedakceVelmi vyrovnané utkání sehrály přerovské ženy v hanáckém derby s favorizovanou Olomoucí. Ovšem v koncovkách prvního a třetího setu jim chyběl větší klid. Jen v druhém dějství si Přerovanky „vybraly“ slabší chvilku, když od stavu 10:13 získaly jen čtyři body. Zajímavostí duelu bylo, že se domácímu kouči Vlčkovi nelíbil v prvních dvou sadách vždy 15. míč na kontě hostů. Nakonec si za protesty vysloužil žlutou kartu až v úvodu třetího setu, po změně verdiktu rozhodčích.
27.9.Přerovanky získaly první set, na body ale nedosáhlyPRO - PRE 3:1, 3.kolo | Marek SonnevendPěknými momenty, ale především spoustou zaváhání se vyznačovalo hanácké derby ve 3. kole UNIQA extraligy žen ČR 2020/21. Volejbalistky VK Prostějov se chvílemi hodně trápily a navíc musely otáčet nepříznivý průběh, což se jim proti místy velice vzdorujícímu Přerovu nakonec povedlo, na konto si připsaly očekávanou tříbodovou výhru. Ovšem po ne moc přesvědčivém výkonu.
25.9.Brňanky nás zaskočily a nepustily k naší hřePRE - KPO 0:3, 2.kolo | RedakceDo přerovské sestavy se vrátila uzdravená kapitánka Kotlabová, avšak na herním projevu se to nějak výrazně neprojevilo. Brněnský tým táhla v úvodu Šunderlíková, která získala šest z devíti prvních bodů. Domácím volejbalistkám se moc nedařilo na servisu, kde vyprodukovaly velké množství chyb a také s přihrávkou si zrovna netykaly. Domácí kouč se snažil míchat se sestavou, jenže ke změně obrazu utkání to moc nepomohlo. Královo Pole se odvezlo tři body za pohodovou výhru.
21.9.Hráčky ročníku 2007 postoupily na Mistrovství ČRRedakceV uplynulých dvou víkendech byly do začínající sezóny naplno zapojeny i nejmladší hráčky Volejbalu Přerov.