Kadetky

2. přípravný turnaj U 18

Druhý přípravný turnaj sehrálo družstvo U 18 minulý víkend v Prostějově s následujícími výsledky:

VK Prostějov - Volejbal Přerov 3:2

Vyrovnaný, na začátek soutěžního období pohledný zápas, který domácí rozhodly až v koncovce 5. setu.

Volejbal Plzeň - Volejbal Přerov 2:3

V prvních dvou setech zvítězila naše děvčata hladce vždy 10: 25. Pak však přišel nepochopitelný výpadek, kdy soupeř srovnal na dva dva, zkrácený set pak opět opanovaly s přehledem naše hráčky.

Vysočina volejbal - Volejbal Přerov 1:3

S výjimkou 3. setu byl náš výběr ve všech činnostech lepší.

TJ Ostrava - Volejbal Přerov 3:0

Průběh utkání neodpovídá výsledku, soupeř strhl vítězství na svou stranu vždy v koncovkách setů díky podstatně kvalitnějšímu servisu.

Pozitivem turnaje byly výkony mladých hráček. Na bloku nastoupila z Prostějova hostující Saša Moskalová, která, bude-li pracovat, díky svým fyzickým parametrům družstvu jistě pomůže.

Následnou zkouškou družstva bude o tomto víkendu Velká cena Přerova ve volejbalu juniorek.

•  autor: Michal Lakomý
    autor: Michal Lakomý