Archiv

V prosinci 2020 vyšly tyto články:

3.12.Informace k "uvolnění" tréninků mládeže od 3.12.2020RedakceRozhodnutí porady trenérů k vládním podmínkám uvolnění tréninků mládeže.
11.12.Ve vyhroceném zápase v Přerově létaly karty jako u mariášePRE - SFM 2:3, 9.kolo | RedakceDůležitý souboj s Frýdkem-Místkem se až do čtvrtého setu vyvíjel nadějně pro domácí tým. Jenže v tomto okamžiku do něj zásadně vstoupil první rozhodčí Vachutka, když dvakrát napomínal přerovského kouče, jež měl žlutou kartu už z prvního setu, což znamenalo dva body pro hosty a vyloučení trenéra Vlčka. V rozhodující páté sadě Přerovanky vedly 8:4, ale bojovný soupeř výsledek otočil a odvezl si dva body, které ho posunuly na příčku zajišťující účast v play off.
11.12.Favorita jsme nepřekvapili. Trenér dal příležitost mladým.PRE - PVK 0:3, 10.kolo | RedakceJen v prvním setu držely přerovské volejbalistky krok se soupeřkami. Od druhého bylo na hřišti prakticky jen jedno družstvo. Problémy na příjmu nedovolily domácím ženám kvalitní zakončení a dnes jim chyběly i tradiční bojovnost a nasazení. Zajímavostí zápasu byla čtyřikrát odpískaná nečistá hra a také opakované chyby v postavení před zahájením hry na straně Přerova.