Archiv

V únoru 2020 vyšly tyto články:

26.2.Proti F-M za 3 bodyPRE - SFM 3:0, 23.kolo | RedakcePřerovanky navázaly na nadějný výkon ze Šternberku, kde rovněž sahaly po třech bodech, ale připsaly si je až v souboji s Frýdkem-Místkem. A je třeba říci, že zcela po právu. Velký podíl na tom má zejména kapitánka Kotlabová, která táhla útočné tažení a připsala si také několik bodových bloků. Její spoluhráčky ovšem nezůstávaly pozadu a bojovaly s nemenším nasazením. Soupeřky se tentokrát neměly o co opřít a zdobila je jen bojovnost. S výjimkou koncovky druhého setu se hrálo podle přerovských not. Je třeba ještě zmínit žlutou kartu za zdržování hostujícího celku, který neměl ve druhé periodě správně připravené střídání.
16.2.Po dlouhé době si vítězství v UNIQA extralize připsaly volejbalistky PřerovaSST - PRE 2:3, 22.kolo | RedakcePoslední tým tabulky Přerov hostily ve 22. extraligovém kole volejbalistky Sokola Šternberk. Ve velmi vyrovnaném utkání patřily první dva sety hráčkám Přerova, ve třetím setu nastal obrat a šternberským sokolkám se podařilo utkání srovnat na 2:2. V závěrečné zkrácené sadě byly úspěšnější hráčky Volejbalu Přerov a odváží si ze Šternberka dva body.