Archiv

V únoru 2020 vyšly tyto články:

16.2.Po dlouhé době si vítězství v UNIQA extralize připsaly volejbalistky PřerovaSST - PRE 2:3, 22.kolo | RedakcePoslední tým tabulky Přerov hostily ve 22. extraligovém kole volejbalistky Sokola Šternberk. Ve velmi vyrovnaném utkání patřily první dva sety hráčkám Přerova, ve třetím setu nastal obrat a šternberským sokolkám se podařilo utkání srovnat na 2:2. V závěrečné zkrácené sadě byly úspěšnější hráčky Volejbalu Přerov a odváží si ze Šternberka dva body.
26.2.Proti F-M za 3 bodyPRE - SFM 3:0, 23.kolo | RedakcePřerovanky navázaly na nadějný výkon ze Šternberku, kde rovněž sahaly po třech bodech, ale připsaly si je až v souboji s Frýdkem-Místkem. A je třeba říci, že zcela po právu. Velký podíl na tom má zejména kapitánka Kotlabová, která táhla útočné tažení a připsala si také několik bodových bloků. Její spoluhráčky ovšem nezůstávaly pozadu a bojovaly s nemenším nasazením. Soupeřky se tentokrát neměly o co opřít a zdobila je jen bojovnost. S výjimkou koncovky druhého setu se hrálo podle přerovských not. Je třeba ještě zmínit žlutou kartu za zdržování hostujícího celku, který neměl ve druhé periodě správně připravené střídání.