Archiv

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

28.10.Olomouc předvedla výborný výkonPRE - UPO 0:3, 6.kolo | RedakcePřerovanky se celý zápas nedokázaly zbavit velkého respektu ze síly soupeře. Ten naopak vydržel hrát velmi koncentrovaně celý zápas. Domácí tým se v průběhu utkání jenom jedinkrát dostal do jednobodového vedení. Bylo to až ve třetím setu, avšak rychle o něj přišel. Sedmibodová šňůra hostů uhasila veškeré naděje na zisk byť jediného setu.
26.10.VK Brno slaví první vítězství. Zubřice bez bodu.FBR - PRE 3:1, 5.kolo | RedakceVe čtvrtek, 25. 10. 2018, se v Brně odehrálo již 5. kolo UNIQUA extraligy žen, ve kterém se střetl tým Brna s týmem z Přerova. Domácí Šelmy potřebovaly vyhrát, jelikož zatím zaznamenaly pouze jeden bod do tabulky za prohru, zatímco hostující Zubřice chtěly jistě navázat na vítězné tažení, které započaly před týdnem na Olympu.
22.10.Fotogalerie Honzy Pořízka z utkání s Frýdkem -MístkemRedakce
22.10.Zlepšujeme se zápas od zápasu, říká nahrávačka Zatloukalová Redakce Nervozita z domácího prostředí a startu nové soutěže opadla, volejbalistky Přerova začaly úřadovat. Po překvapivé výhře 3:0 na Olympu a pohárovém vítězství 3:1 na palubovce Šternberku ve své hale rozebraly i Frýdek-Místek.
21.10.Cenné vítězství po výborném výkonu.PRE - SFM 3:1, 4.kolo | RedakcePřerovanky odehrály první set trochu v křeči, jako by je svazovala nervozita před vlastními fanoušky. V koncovce první sady po napomínání trenéra Vlčka žlutou kartou udělaly sérii chyb a prohrávaly 0:1. Od druhé sady se však zlepšily ve všech činnostech, tlačily servisem a začaly postupně rozebírat obranu soupeře. Rychle získaly dvě dějství a v posledním už si tříbodové vítězství pohlídaly.
19.10.Zubřice v poháru vyřadily Šternberk a zabojují o Final Four RedakceDvě utkání během tří dnů připravil přerovským a šternberským volejbalistkám program Českého poháru a extraligy žen. Čtvrteční pohárový duel ve Šternberku ovládly poměrem 3:1 na sety Přerovanky, které tak postoupily do čtvrtfinále, v němž se utkají s prvoligovými Dobřichovicemi.
14.10.Překvapením kola jasná výhra PřerovaPVK - PRE 0:3, 3.kolo | RedakceOlymp odvedl ve čtvrtek v Prostějově velmi dobrý volejbal a získal cenný bod. Svůj dobrý výkon chtěl potvrdit i na domácí palubovce, ale to se mu nezdařilo. Přerov přijel bez bázně a hany a překvapivě získal všechny tři sety a za to tři body.
12.10.Před pěknou diváckou kulisou jsme na body nedosáhliPRE - OVV 0:3, 2.kolo | Redakce
10.10.Rozhovor s AriannouRedakce​Přinášíme rozhovor s novou posilou, americkou smečařkou Ariannou Person, která si musí, mimo jiné, zvykat také na mírně odlišná volejbalová pravidla
7.10.Zubřice začaly výhrou ve ŠternberkuSST - PRE 2:3, 1.kolo | Redakce