ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv

V listopadu 2018 vyšly tyto články:

1.11.Zubřice udělaly první krok do Final Four Českého poháru RedakceDůležitý krok k vysněnému postupu na závěrečný turnaj čtyř nejlepších týmů Českého poháru udělaly v úterý volejbalistky Přerova. Na horké palubovce překvapení soutěže, prvoligových Dobřichovic, zvítězily 3:1 a v domácí odvetě jim teoreticky stačí uhrát dva sety.
4.11.V Prostějově výborná hra, bohužel bez bodu.PRO - PRE 3:1, 7.kolo | RedakceStřetnutí 7. kola UNIQA extraligy ČR 2018/19 mezi Prostějovem a Přerovem trvalo čtyři sety, klidně se však mohlo protáhnout i na pět. Vyrovnanost duelu totiž byla větší, než napovídá konečný rezultát. Za tříbodovou výhru vděčily volejbalistky VK lepšímu zvládnutí rozhodujících okamžiků, samy dokázaly zdatněji než krajské sokyně překonat krizové momenty.
12.11.Po výborném výkonu opět bez bodu.LBV - PRE 3:1, 8.kolo | RedakceDomácí tým potvrdil roli favorita, na vítězství se ovšem nadřel. Zápas byl vyrovnaný do posledního míče a o jeho výsledku, především ve třetím a čtvrtém setu, rozhodl větší důraz domácího týmu.
18.11.Královo Pole veze výhru z PřerovaPRE - KPO 0:3, 9.kolo | RedakceVelmi důležité utkání vzhledem k postavení v extraligové tabulce se Přerovankám nepovedlo. Promarněné čtyřbodové vedení v prvním setu nahlodalo jejich sebevědomí a po prohrané koncovce se v druhém doslova sesypaly na přihrávce. Soupeřky se naopak uklidnily a přesto, že promarnily tři mečboly, vyhrály ve třech setech. K velké radosti přítomných vlastních fanoušků, kteří se postarali o výbornou atmosféru.
23.11.Zubřice si poprvé zahrají Final Four Českého poháru RedakceVolejbalistky Přerova ve čtvrtfinále Českého poháru splnily primární úkol a v domácí odvetě porazily překvapení soutěže z Dobřichovic 3:2 na sety. K postupu jim přitom stačilo po venkovním vítězství 3:1 uhrát dvě sady, což se Přerovankám podařilo, když šly do vedení 2:0. Pak ale hodně polevily.
25.11.Volejbalistky Přerova si připisují další body do tabulky za výhru nad Šternberkem.PRE - SST 3:1, 10.kolo | RedakcePřerovanky snad jen s výjimkou koncovky druhé sady plně kontrolovaly vývoj střetnutí. Je pravdou, že se nevyvarovaly sérií nevynucených chyb, ale slabší soupeřky toho nedokázaly využít k bodovému zisku. Domácí trenér Radim Vlček obdržel ve čtvrtém setu napomínání žlutou kartou za kritiku rozhodčího, který podle něj správně neposuzoval „nečisté hraní“ šternberských na nahrávce.