Archiv

V listopadu 2019 vyšly tyto články:

26.11.K žádnému překvapení nedošlo, Šelmy porazily ZubřiceFBR - PRE 3:0, 11.kolo | RedakceHala na Kounicově ulici byla ve čtvrtek svědkem dalšího utkání UNIQA volejbalové extraligy žen 2019/20. V předehrávce 11. kola se proti sobě postavila družstva VK Brno a Volejbal Přerov. Šelmy z Brna v posledním zápase potvrdily, že se jim doma hraje dobře, a tak v boji o třetí výhru v sezóně čekal hostující tým nelehký úkol.
10.11.Těžké, ale zasloužené vítězstvíPRE - KPO 3:1, 10.kolo | RedakceTříbodové vítězství se nerodilo lehce, i když Přerovanky vedly už 2:0 a 13:8. Pár chyb je však vyhodilo ze sedla, začaly spíše ulívat, než tvrdě zakončovat a soupeřky se chytily. To trvalo až do poloviny čtvrté sady. Vedení 16:11 nestačilo hostům k jejímu zisku. V koncovce jim domácí tým povolil uhrát už jen čtyři body. Za zmínku stojí minimální množství zkažených podání na domácí straně. Dá se říci, že už „tradičně“ obdržel domácí kouč v druhém setu napomínání za nesportovní chování, když vehementně protestoval proti odpískanému dvojáku nahrávačky Zatloukalové.
4.11.Zlepšený výkon na mistryně nestačil, ale je příslibem do budoucna.PRE - UPO 1:3, 9.kolo | RedakcePěkné utkání s řadou napínavých výměn nabídly oba týmy. Olomoučanky, mírně unavené z náročného programu, musely opravdu zapnout naplno, aby si odvezly tři body. Pohříchu jim k tomu domácí hráčky trochu pomohly svými častými chybami na podání. Přestože některé výměny zakončovaly mnohem odvážněji než minule, na bodový zisk to nestačilo. Domácí kouč obdržel v druhém setu napomínání za nesportovní chování.