ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V prosinci 2017 vyšly tyto články:

4.12.Děvčata v Prostějově bojovala, ale na body to nestačiloPRO - PRE 3:0, 9.kolo | Redakce
4.12.Starší žačky v Českém poháruRedakceDruhé kolo Českého poháru starších žaček se hrálo o víkendu 2.-3.12.2017 v Havlíčkově Brodu.
6.12.Něco se chystá!!!RedakceKapitáni jsou připraveni. V pátek se dozvíte víc. Sledujte facebook Volejbalistek, hokejových Zubrů a Přerovského Deníku.
8.12.Plakát na nový rok v prodeji !!!RedakceMáme plakát na sezónu!!! Můžete si jej koupit na utkáních extraligy žen, na předvánoční besídce a nebo od 9 do 17 v prodejně Copycentrum Jiráskova10, (Diskont). Velikost B2 (68x48cm). Cena je 30,- Kč
11.12.Z Ostravy bod nevezeme.OVA - PRE 3:1, 10.kolo | RedakceV prvním zápase odvet základní části UNIQA extraligy žen přivítala Ostrava tým z Přerova. Hosté před sezónou výrazně obměnili kádr a zpočátku jim souhra skřípala, nicméně poslední zápasy ukazují zlepšení. Domácí i přesto nastoupili v roli výrazného favorita, kterou splnili, ale vůbec to nebylo jednoduché.
11.12.Krajský přebor mladších žačekRedakceV pořadí pátým kolem pokračoval krajský přebor mladších žaček. Přerovská družstva A a B se sešla ve skupině B, která měla v tělocvičně ZŠ Želatovská velmi zajímavý a napínavý průběh. Na konec o postupujícím musel rozhodnout až poměr míčů.
12.12.V sobotu jsme hrály kvalifikaci Poháru trojicRedakceSvá první volejbalová utkání mají za sebou volejbalové naděje našeho klubu.
14.12.Společně pro Přerov a pro děti.RedakceExtraligové volejbalistky a prvoligoví hokejisté HC Zubr Přerov vůbec poprvé v historii spojí své síly. A to vše pro dobrou věc.
17.12.Reklama na volejbal. Zubřice nevyužili matchball a berou KáPéčku bod.PRE - KPO 2:3, 11.kolo | Redakce
17.12.Akce společně pro Přerov a děti se povedlaRedakceSoučástí včerejšího zápasu byla akce "Společně za Přerov a pro děti". Před největší návštěvou posledních let na extralize v Přerově, předali zástupci klubu dětem z Dětského domova v Přerově dárky od patronů akce, naše žákyně si zatančily mezi sety s maskotem a svoje fanoušky měl mezi diváky i trenér Vlček. Děkujeme všem, kteří nám tuto akci pomohli zorganizovat. Galerii Přerov, Teplu a.s., MFP Přerov, Městu Přerov a Pivovaru ZUBR
18.12.Krajský přebor mladších žačekRedakce
20.12.Předánoční besídkaRedakceJako každý rok jsme se sešli na sportovní hale k předvánoční besídce.
22.12.Ve Frýdku Místku jen set.SFM - PRE 3:1, 12.kolo | Redakce