Archiv

V prosinci 2018 vyšly tyto články:

2.12.Ostrava nenavázala na svůj bojovný výkon v evropském poháru a podlehla Přerovu.OVV - PRE 1:3, 11.kolo | RedakceDomácím volejbalistkám letošní extraligová sezóna vůbec nevychází a kdy jindy zlomit nepříznivou bilanci než po středeční výhře v CEV Cupu a se soupeřem, kterého jako jediného v letošní lize porazily. Pikantní na utkání je také souboj trenérů. Ostravu vede reprezentační trenér žen Zdeněk Pommer a hosty jeho asistent u reprezentace Radim Vlček. Pohárová výhra však nebyla pro domácí dostatečným impulzem k bojovnějšímu výkonu a z výhry se radoval hostující tým.
9.12.Olymp veze z Přerova 3 body.PRE - PVK 0:3, 12.kolo | RedakceHostům se dokonale povedla odveta za porážku na jejich palubovce a odvezli si z Přerova tři body. Zápas se rozhodoval ve vyrovnaných koncovkách setů. Zatímco Přerovanky ztrácely odvahu a hrály na jistotu, soupeřky proměnily všechny setboly včetně mečbolu na první pokus. Domácí trenér Radim Vlček obdržel ve třetím setu napomínání žlutou kartou za kritiku rozhodčího, který podle něj správně neposuzoval „nečisté hraní“ domácích na nahrávce.
14.12.Přerov veze výhru z F-MSFM - PRE 1:3, 13.kolo | RedakceV dnešním zápase přivítaly domácí volejbalistky souseda v tabulce a to tým z Přerova. Z vyrovnaného zápasu si však o hlavní nahrávačku oslabený domácí tým nepřipsal ani bod.
16.12.Vynikající zápas, Skvělé 3 body. PRE - FBR 3:1, 14.kolo | RedakcePřerovské volejbalistky daly zapomenout na nezvládnuté koncovky v předchozím domácím duelu s Olympem. Nepoložily se ani za stavu 21:24 v druhém setu, a přestože ho nevyhrály, v dalších dvou sadách se nedaly zastavit a dokráčely k tříbodové výhře. Kuriozitou zápasu byly dvě žluté karty. Na straně domácích si ji vysloužil trenér Radim Vlček za protesty, hostující lavička za zdržování hry.