ŽIJEME VOLEJBALEM!
Juniorky A

Juniorky splnily cíl

Po sestoupení do třetí skupiny jely juniorky do Lanškrouna, kde 13. a 14. prosince bojovaly o postup do druhé výkonnostní skupiny. Hned první zápas proti domácímu Lanškroun byl rozhodující. Holky nastoupily koncentrovaně a jako tým vyhrály 3:0. Odpolední utkání proti Lvům z Prahy se neslo ve stejném duchu. První set do stavu 15:15 byl velice vyrovnaný. Pak se nepovedlo třikrát otočit a tento bodový rozdíl vydržel do konce setu, který přerovské družstvo prohrálo. Další tři sety už si nedalo vzít a bylo z toho vítězství 3:1.

Utkání v neděli ráno proti Střešovicím vypadalo, jako by hrál úplně jiný tým. Přerovské hráčky nedokázaly ubránit střešovické smečařky a začaly hrát až ve ztracených koncovkách. Zápas skončil prohrou 1:3. Na poslední utkání už se dostavilo sobotní družstvo a až na spoustu chyb ve třetím setu bylo výrazně lepší a zvítězilo 3:1. Pak se čekalo, jak dopadnou ostatní zápasy, které dopadly dobře pro přerovským tým a ten se mohl radovat z postupu do druhé skupiny. Další kolo se odehraje první víkend v novém roce.