Starší žákyně

Starší žačky obraly favorita o bod

Na přelomu února a března absolvovaly starší žačky dvě kola KP kadetek. Zatímco v Olomouci proti VAMu neuhrály ani set, v neděli proti favorizovanému OP Prostějov dokonce hrály o vítězství.

Souboje v Městské sportovní hale začaly mladé Přerovanky vyhraným setem, poté však nedokázaly zpracovávat nepříjemný servis soupeře a sériemi chyb soupeři darovaly výhru. Naopak v odvetě koncovku první sady nezvládly, aby si v následujících dvou dějstvích se zkušenými soupeřkami poradily, a ujaly se vedení 2:1. Čtvrtý set zahájila neuvěřitelná série chyb na podání, kdy z devíti míčů se jen jeden dostal do hry. Tradičně v jednom postavení vyprodukovaly starší žačky "tradiční" šňůru nevynucených chyb, a ztratily bojovnost, která je zdobila ve druhé a třetí sadě - 2:2. Rozhodující tie-break rozhodla jistota soupeřek na podání.

Příští víkend čeká přerovská děvčata dvojutkání v Žichlínku a následná dohrávka v Uničově.