Mladší žákyně

Mladší žákyně v Krajském přeboru

Poslední kolo krajského přeboru jely odehrát hráčky z Přerova do Šumperka. V počtu sedmi hráček se jim vedlo velmi dobře a v prvním zápase si poradily s týmem ze Šternberka 2:0, především díky kvalitnímu servisu. Ve druhém zápase porazily hladce Šumperk rovněž 2:0 na sety. Ve třetím zápase se Šternberkem holky ztratily vedení, které si vytvořily hned na začátku setu, a to je stálo první set. Do druhého setu lépe vstoupil Šternberk. Vytvořil si náskok, který udržel a bral i set druhý. Třetí zápas tak Přerov prohrál 0:2 na sety. Poslední zápas v krajském přeboru holky zvládly a vyhrály nad Šumperkem 2:0. Našim hráčkám se v turnaji dařilo na servise a útoku. Slabší momenty přicházely pouze na příjmu.

•  autor: Dominika Crhová
    autor: Dominika Crhová