Starší žákyně

Další kolo Krajského přeboru U18

V neděli 2.řijna se přerovské hale odehrála dvě utkání krajského přeboru U-18. Soupeřem přerovských starších žákyň bylo družstvo VK UP Olomouc. Přerovské holky odehrály dvě krásná, bojovná utkání a je nutno je za předvedený výkon pochválit.

První utkání jsme sice prohráli v tiebreaku 15:17 po drobných chybách, ale v podstatě o výsledku rozhodla koncovka setu třetího, který jsme prohráli v koncovce 24:26 a vzápětí i set čtvrtý. Velká škoda dobře rozehraného zápasu. Volejbal Přerov : VK UP Olomouc 2:3 (23,11,-24,-16,-15).

Druhé utkání již bylo ze strany přerovských děvčat daleko koncentrovanější i v koncovkách a přišlo zasloužené vítězství 3:0 (21,15,23). Sestava: E. Sochorová, M. Komínková, A. Vlčková, N. Škňouřilová, R. Doseďelová, A. Švestková, V. Vachutková, M. Vohrabalová, A. Remišová, B. Vybíralová, E. Ševčíková