ŽIJEME VOLEJBALEM!
U22

Druhé kolo U22 v Prostějově

V neděli 2.10. jsme na naše druhé kole vyrazili do Prostějova, kde nás krom domácího týmu čekal opět tým z Hradce Králové.

Prostějov x Přerov 3:1 (26:24,25:23,25:19,25:17)

První dva sety byly bojovné a plné hezkých volejbalových chyb, bohužel v prvním setu jsme byli potrestání za velké množství chyb. Po vítězství v druhém setu, jsme však již nedokázali víc vzdorovat a další dva sety jsme jasně prohráli.

Přerov x Hradec Králové 2:3 (20:25,25:23,25:15,24:25,13:15)

První set nás Hradec rozstřílel na servisu, kde ho hráli až za hranicí rizika a vycházelo jim to. V závěru setu už jsme se s tím vypořádali a stáhli velký rozdíl. Druhý set jsme měli skoro celý pod kontrolou, v závěru setu jsme sice přišli o vedení 24:19, ale nezpanikařili jsme počkali na připravenou situaci a vyhráli 25:23. Ve třetím setu jsme soupeři moc nedovolili a s přehledem vyhráli 25:15. Začátek dalšího setu byl vyrovnaný, ale po pár míčích jsme si připadali už jako „na cestě domů“ a celá naše hra se rozpadla. V tiebreaku po dobrém nastartování, jsme to zahodili naší blbostí a soupeře již pod sebe nedostali a prohráli 15:13.

Hodnocení

Jan Moravčík (Trenér) - „Místy bych chtěl holky pochválit za dobrý výkon, plný hezkých akcí, kde jsme dokázali plnit i příkazy…. jenže místy chceme být profesory sportu a čekáme že to půjde samo.