Po výborném výkonu opět bez bodu.

Domácí tým potvrdil roli favorita, na vítězství se ovšem nadřel. Zápas byl vyrovnaný do posledního míče a o jeho výsledku, především ve třetím a čtvrtém setu, rozhodl větší důraz domácího týmu.
8.kolo sobota 10.11.2018, 18:00
Liberec Liberec
3:125:19, 20:25, 25:20, 25:19
Liberec: Domácí: Candráková, Kopecká, Mikšíková, Kohoutová, Pištěláková, Šustrová, libero Dostálová. Střídaly: Šotkovská, Holubcová
Volejbal Přerov: Hosté: Zatloukalová, Vander Meer, Shapaval, Měrková, Rerson, Jehlářová, libero Vaňková. Střídaly: Svobodová, Kohoutová, Jurášová

Výborný vstup domácího týmu do zápasu, kdy si vytvořil dostatečný náskok, který víceméně udržoval až do konce setu. Hostující hráčky chybovaly především na podání a přihrávce, 25:19.

Po vyrovnaném začátku druhého setu (5:5) získal domácí celek převahu, vypracoval si až pětibodový náskok. V závěrečné části setu ovšem nedůrazným útokem umožnil domácí celek hostujícím hráčkám návrat do setu, které v koncovce dominovaly a po zásluze vyhrály, 20:25.

Po celý třetí set mírná převaha domácího celku, který si neustále udržoval náskok dvou až tří bodů, který v koncovce setu ještě zvýraznil, 25:20.

Čtvrtý set byl kopií třetího setu, tentokrát si domácí tým pomohl hlavně na podání, 25:19.

Autor: Jindřich Martinec

Domácí:

Laura Holubcová (kapitánka Dukla Liberec): „Zápas jsme začaly přesvědčivě, pak jsme nechaly Přerov rozehrát, ale naštěstí jsme zápas zvládly.“

Libor Gálík (trenér Dukla Liberec): „Vydřené tři body.“

Hosté:

Lucie Zatloukalová (kapitánka Přerov): „Z naší strany hezký volejbal, bohužel stejně jako s Prostějovem jsme prohrály.“

Radim Vlček (trenér Přerov): „Gratuluji Liberci k vítězství, my jsme bohužel na body nedosáhli.“