ŽIJEME VOLEJBALEM!
Kadetky

XXVIII. ročník turnaje O křišťálovou vázu

Během minulého víkendu, pro pamětníky v netradičním termínu, byl v Ostravě sehrán v nadpisu avizovaný turnaj.

Zúčastnilo se jej družstvo přerovských juniorek i kadetek. Pro druhý jmenovaný tým se jednalo o poslední přípravný turnaj.

V turnaji si přerovské kadetky vedly se střídavými úspěchy.

Frenštát – Přerov 0 : 2

Soupeř se volejbal teprve učil.

Šternberk – Přerov O : 2

Soupeř naše hráčky z neznámých důvodů v 1. setu podcenil a do zápasu se již nedostal.

Brno – Přerov 0 : 2

Bez přehánění famózní výkon. Již hodně dlouho Brno uhrálo proti soupeři z Přerova pouhopouhých 9 a 12 bodů.

Liberec – Přerov 2 : 0

Plzeň – Přerov 2 : 0

Hodně podobná, vyrovnaná utkání, kdy soupeři strhli vítězství na svou stranu až v koncovkách setů.

Střešovice – Přerov 2 : 0

Soupeř z Prahy, veden velezkušeným čínským trenérem, naše hráčky prakticky k ničemu nepustil.

Ostrava B – Přerov 2 : 1

Po hladkém prvním setu, kdy naše hráčky zaskočil soupeř vynikajícím servisem, se hra postupně vyrovnala, aby ve 3. setu byl soupeř šťastnější.

Frýdek – Místek – Přerov 1 : 2

Vítězství nad týmem vedeným bývalým přerovským trenérem Tůmou, ovšem po docela nepěkném, utrápeném výkonu.

Shrnutí:

účast na turnaji byla přínosem, ukázalo se, že letos zřejmě žádný tým nebude dominovat výrazně. Naše hra se zlepšuje, ovšem je stále nevyrovnaná, s častější kumulací nevynucených chyb.

Příjemně překvapilo libero D. Kubíková (s AT pouze shoda jmen), která ukázala, že může být pro tým vítanou posilou.