Šelmy Šelmy
Volejbal Přerov: Zatloukalová M., Gardner B., McClellan A., Hutchinson L., Baláková T., Dlouhá M., libero: Šádková, Kulová, střídali: Köhlerová A., Zatloukalová M., Semerádová Š.
Šelmy: Mokrá R., Borovcová A., Podhrázká L., Pluhařová T., Komárková A., širůčková A., libero: Chevalierová A.,

Diváci: 200

Vyrovnaný průběh prvního setu byl až do stavu 16:15. Potom domácí kouč provedl dvojstřídání, kdy z hřiště odešla kapitánka Míša Zatloukalová a Hutchinson, na místo nich přišly Köhlerová a Lucie Zatloukalová. Po srovnání začala na podání úřadovat brněnská Pluhařová a sérií osmi bodů sadu rozhodla.

Výsledek druhého setu se začal překlápět směrem k Šelmám při servisu Borovcové – 14:8. Přerovanky se hodně trápily s příjmem, a tím pochopitelně i zakončováním akcí, a už se do konce druhého dějství »nechytly«. Šelmy proměnily druhý setbol.

Změna na postu nahrávačky, kdy od začátku setu nastoupila mladší ze sester Zatloukalových, Lucie, přinesla slibný začátek a vedení 6:2. Brňanky však začaly postupně z náskoku ukrajovat a radikální obrat zaznamenala Komárková, která zvýšila na 15:8. Přerovanky už pak spíše přehrávaly míče přes síť a odvahu k tvrdšímu zakončení nenašly ani z vysokých míčů. Usnadnily soupeřkám cestu ke třem bodům.

Michaela Zatloukalová (kapitánka Volejbal Přerov): Já teď ani nevím, co se to s námi stalo. Po půlce setu jsme jakoby přestali hrát. Potřebujeme zlepšit všechny činnosti, od příjmu, přes blok i zakončování útočných akcí. Musíme se teď připravit na Šternberk a předvést mnohem lepší výkon.

Radim Vlček (trenér Volejbal Přerov): V první řadě gratuluji soupeři k vítězství. Na naší straně ani není moc, co hodnotit, protože my jsme hráli jen do poloviny prvního setu. Potom už to nebyl volejbal. Nepředvedli jsme ani zdaleka výkony z Liberce nebo proti Olomouci.

Hosté:

Soňa Nováková (kapitánka VK Šelmy Brno): Jsme rádi za tři body. Byli jsme lepší ve všech činnostech a zaslouženě jsme vyhráli.

Ondřej Boula (trenér VK Šelmy Brno): Odvážíme tři body, a to nás těší, protože se nám tu ne vždy moc daří. Trápili jsme domácí lepším servisem a naše hra byla po všech stránkách nad domácími.