Archiv

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

3.10.Focení žen pro web ČVSRedakceVčera proběhlo focení extraligových žen pro oficiální web ČVS.
5.10.Zahájení sezóny v Pivovaru ZubrRedakceSetkání partnerů, trenérů a hráček ELŽ na začátku sezóny v Pivovaru ZUBR proběhlo ve středu 4.10.2017. Partneři klubu a zástupci města Přerov se seznámili s týmem a trenérem pro letošní sezónu a s cíli extraligového týmu. Celý tým, včetně našich tří zámořských posil, si na závěr prohlédl pivovar. Další informace přinese Přerovský deník a Televize Přerov
14.10.Zubřice vzdorovaly OstravěPRE - OVA 0:3, 1.kolo | Přerovský DeníkNervózní premiéra. Zubřice Ostravu trápily jen chvíli Pouze ve druhém setu dokázaly přerovské volejbalistky výrazněji potrápit favorizovanou Ostravu. Sobotní extraligová premiéra tak skončila dle papírových předpokladů, hosté z Hané odjeli s výhrou 3:0 a prvními body do tabulky.
20.10.KP Brno vs. Volejbal PřerovKPO - PRE 3:1, 2.kolo | RedakceZubřice bojovaly. Loňskému medailistovi vzaly set.
25.10.Volejbal Přerov na ČT4RedakceV pondělí odvysílala ČT4 Volejbalový magazín. v čase 6:22 začíná reportáž z našeho zápasu na KP Brno a hlavně info o trenérovi Vlčkovi.
30.10.Zubřice byly blízko prvním bodům.PRE - SFM 1:3, 3.kolo | RedakceV domácím prostředí proti Frýdku-Místku si přerovské volejbalistky brousily zuby na první vítězství nově poskládaného týmu v letošním ročníku extraligy. Ani třetí vystoupení však pro zubřice neskončilo šťastně. Obrovsky vyrovnaný sobotní mač patřil hostům. Ti sice vyhráli 3:1 na sety, celkově však uhráli o pouhé tři body více než Přerovanky. (Deník)